MenuMenu Close

Блог

Легка броня, матеріал який практично не піддається різанню, свердлінню і іншим видам механічної обробки

Дослідники з Даремського університету, Великобританія, і інституту Фраунгофера, Німеччина, придумали і виготовили зразки першого в своєму роді матеріалу, який практично неможливо розрізати і просвердлити будь-яким з існуючих методів механічної обробки. Щільність цього матеріалу складає всього 15 відсотків від щільності сталі, і, я

Детальніше

Новий бренд трубопровідної арматури ™ "IRON PEAK" від заводу Склоприлад

З гордістю представляємо Вашій увазі нову Власну торгівельну марку деталей трубопроводу та запірної арматури Iron Peak. Вже давно не секрет, що завод активно розвивається в напрямку ринку монтажної арматури. Ми налагодили виробництво монтажної арматури, як на власних виробничих потужностях, так і на потужностях наших партнерів.

Детальніше

Задвижка с герметичностью Class A

Засувки 30ч39р з невисувними шпинделем зроблені з покритого гумою диска для забезпечення необхідної герметичності. Цей тип засувок був розроблений для запобігання проблем, таких як корозія, витік, а також для економії простору завдяки своїй компактній конструкції.

Засувки з гумованим клином 30ч39р є одним з

Детальніше

Сталеві фланці бренду трубопровідної арматури ™ "IRON PEAK" за новим стандартом ISO 7005-1

Фланці сталеві приварні - найважливіша новинка бренду трубопровідної арматури ™ "IRON PEAK" від заводу-виробника «Склоприлад». Тому ми вирішили розкрити Вам основні вимоги до виготовлення цього продукту.

Важливо відмітити, що з початку цього року фланці виготовляються за новим стандартом ISO 7005-1. Цей ста

Детальніше